Accident stupid. Un copil a căzut de la etajul 5
Un copil se zbate între viață și moarte după ce a căzut de la etajul 5 al blocului în care locuiește din zona Aurora. Se pare că acesta s-a aplecat prea mult pe fereastră să vorbească cu copiii vecini de la alte etaje și a căzut în cap. Șocați, vecinii au chemat ambulanța care l-a transportat pe copil de urgență la spital.
Completare articol
Din păcate am fost anunțați că băiatul de numai 13 ani a decedat. Condoleanțe familiei.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
ACOLO in acea ZONA ,trebuie facuta o SLUJBA de Sfintire ,Demonizare , acum ceva timp ,tot pe acolo ,dar pe colt cum mergi spre Petrom ,zburau de la o fereastra , paturi ,carti , vesela ,televizor , atunci era o femeie , Cam multe accidente stupide ,de genu in ultima perioada , ieri pe pod la caprioara , acum ceva saptamani pe la spital , aruncat la fel pe geam , samd .
Fereasca Dumnezeu!
Il cunosc bine! Azi cand am aflat am ramas socata! Sta la 2,3 blocuri de mn. Dumnezeu sa-l ierte! :((