Atenție, joi se oprește apa în Piatra Neamț. Vezi aici zonele afectate
ApaServ anunţă beneficiarii săi că, în vederea executării unor lucrări de reparaţii la reţeaua de distribuţie a apei potabile, va întrerupe furnizarea apei potabile în ziua de JOI, 14-01-2016, între orele 08:00 – 16:00, în municipiul Piatra Neamt, pe strazile:
- Terasei,
- Zefirului,
- Banatului,
- Moldovei,
- Marasti,
- Pescarus,
- 1 Mai,
- Prieteniei,
- Cracau,
- Aurel Baiesu,
- Transilvaniei.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat şi mulţumim pentru înţelegere tuturor utilizatorilor serviciilor de apă şi de canalizare afectaţi de întreruperea furnizării apei potabile.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)