A apărut mașina de învelit sarmale
Gospodinele pot răsufla ușurate. S-a inventat mașina de făcut sarmale, și cum sarmalele sunt mâncarea de bază a românilor, acest lucru nu poate decât să ne bucure. Iată cât de simplu e să învelești sarmalele cu acest dispozitiv.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Nui buna pt ca dupa aia femeile merg la telenovele si barbatii la învârtit sarmale ;?
E veche, am folosit acum vreo 4ani. E buna, e ieftina 30-50lei.
cît costâ o asemenea masinâ?