„Povestea fulgilor de nea”, spectacol la Consiliul județean Neamț
Centrul pentru Cultură şi Arte „Carmen Saeculare” organizează spectacolul , susținut de elevii Şcolii Populare de Arte Piatra-Neamț (clasa Georgiana Șerban-Axinte) și Palatului Copiilor Piatra-Neamț (clasa – Profesor coregraf Anda Maria Acristinei).
Evenimentul va avea loc vineri, 18 decembrie 2015, ora 17.oo, la sala „Calistrat Hogaș“ a Consiliului județean Neamț.
Intrarea este liberă.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)