Preşedintele CJ Neamț la bilanţul jandarmilor nemţeni
Constantin Iacoban, preşedintele Consiliului Judeţean Neamţ, a participat, în această dimineaţă, la şedinţa de bilanţ a Inspectoratului Judeţean de Jandarmi Neamţ.
„Inspectoratul Judeţean de Jandarmi Neamţ este una dintre instituţiile de bază din judeţ, cu atribuţii extrem de importante şi activitatea pe care o desfăşoară mă interesează pentru că are legătură cu ceea ce înseamnă siguranţa cetăţeanului. Îi felicit pentru realizări şi le doresc succes pe mai departe, fără misiuni dificile“, a declarat Constantin Iacoban, preşedintele Consiliului Judeţean Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)