Raliu la Piatra Neamt
Primaria inpreuna cu Politia si cu Atuto Stefan , organizeaza un „raliu” in Piatra Neamt .
Concursul auto va consta din 2 probe , una de indemanare tip poligon si una de traseu , care va strabate principalele sosele din Piatra Neamt in conditii de trafic si cu respectare in totalitate a regulilor de circulatie.
Astazi la ora 11 a avut loc sedinta cu cei care vor participa la aceasta intrecere auto. Ziarul nostru va concura cu o masina la acest „raliu” si cu speranta de a iesi pe ultimul loc.
Participarea noastra se va desfasura sub lozinca ” Viteza poate ucide. Nu deveni un criminal ! „
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)