Vernisajul expoziției Salonul de Iarnă, la Galeria Lascăr Vorel
Uniunea Artiştilor Plastici din România -Filiala Neamţ, Complexul Muzeal Judeţean Neamţ, Consiliul Local şi Primaria Piatra-Neamţ vă invită la vernisajul Expoziţiei SALONUL DE IARNA care va avea loc la Galeria „Lascăr Vorel”, marţi, 1 decembrie 2015, ora 17.
Prezintă criticul de artă Lucian Strochi.
Proiect realizat cu sprijinul Consiliului Local şi al Primăriei Piatra-Neamţ.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)