Vineri se oprește apa
ApaServ anunţă întreruperea furnizării apei potabile, astfel:
Vineri, 18.09.2015 , între orele 08:00 – 12:00, in comuna Savinesti, pe strazile: Bistritei (inclusiv Scoala Generala nr. 3), Pinului, Liliacului, Luncii, Preot Filip, Malinului, Preot Hartescu si Zavoiului.
În perioada respectivă se vor derula lucrări de cuplare la reteaua existenta a strazii Dumitritei în cadrul Proiectului Major ’’Extinderea şi reabilitarea infrastructurii de apă şi apă uzată în judeţul Neamţ’’, cod CCI Nr. 2009RO161PR016, număr de înregistrare în SMIS – CNSR 17765 – Proiect cofinanţat din Fondul de Coeziune.
Mulţumim pentru înţelegere tuturor utilizatorilor serviciilor de apă şi de canalizare afectaţi de întreruperea furnizării apei potabile.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Ma pregăteam sa umplu niște găleți dar citind am aflat ca nu pe strada noastră.
Se opreste apa???
Sa curga vinul valuri-valuri atunci!
🙂