Vreau la primărie – azi Paul Rîtan
Din seria de politicieni care s-au înscris în competiția internă a PNL în vederea desemnării unui candidat la primăria municipiului Piatra Neamț, azi îl prezentăm pe domnul Paul Rîtan.
Domnul Rîtan este unul dintre puținii PDL-iști nemțeni care nu a ales să fugă atunci când partidul a început să piardă din electorat și susținere ci a ales să rămână ferm pe poziție păstrându-și doctrina și ideile.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)