Soția primarului de Tazlău s-a sinucis
Soția primarului comunei Tazlău, Constantin Machidon, a fost găsită fără suflare în cursul zilei de luni, 22 iunie. Cauza decesului este o plagă prin împușcare realizată cu o armă deținută legal. Anchetatorii nu exclud sinuciderea, în contextul în care a fost identificat și un bilet de adio. Femeia suferea de o boală incurabilă, fapt care întărește mai mult ipoteza sinuciderii.
Vom reveni cu detalii.
Condoleanțe familiei îndoliate!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Boala asta trebuie trimisa in parlament la toti parlamentarii de „bine”