sper ca ‘ Noua ‘ Piata sa aiba prevazut si o parcare subterana poate pe 2 nivele (pentru pietari – dei care vand sau aduc marfa in Piata – eventual un lift sa-si duca marfa sus ) astfel ca macar locurile de parcare de pe langa Piata sa fie folosite mai mult de clienti si nu sa stea blocate de masinile pietarilor nu stiu cat timp ca din proprie experienta rar am gasit un loc de parcare acolo…
sper ca ‘ Noua ‘ Piata sa aiba prevazut si o parcare subterana poate pe 2 nivele (pentru pietari – dei care vand sau aduc marfa in Piata – eventual un lift sa-si duca marfa sus ) astfel ca macar locurile de parcare de pe langa Piata sa fie folosite mai mult de clienti si nu sa stea blocate de masinile pietarilor nu stiu cat timp ca din proprie experienta rar am gasit un loc de parcare acolo…