dak nu au facut-o si au daramato si iar au facut-o de vreo suta de ori!! prostii sunt cei care cred ca doi profesionisti care au lucrat in industria lemnului, pot conduce o societate mare ca Urban si mai pot construi si o piata care a fost facuta scrum la comanda unui pisoi obraznic care zgarie perdelele!! asa ca electoratul asa prost cum este asteapta si musca din gogosile acestei minunatii intitulata „cumintenia pamantenilor”!!
M-au fraierit! spune
A spus ca dupa alegeri o termina mai ramanand acoperisul si sistemele antiincendiu..care de data asta vor functiona ne promite sIMIONICA „printesa” din padurea adormita!
dak nu au facut-o si au daramato si iar au facut-o de vreo suta de ori!! prostii sunt cei care cred ca doi profesionisti care au lucrat in industria lemnului, pot conduce o societate mare ca Urban si mai pot construi si o piata care a fost facuta scrum la comanda unui pisoi obraznic care zgarie perdelele!! asa ca electoratul asa prost cum este asteapta si musca din gogosile acestei minunatii intitulata „cumintenia pamantenilor”!!
A spus ca dupa alegeri o termina mai ramanand acoperisul si sistemele antiincendiu..care de data asta vor functiona ne promite sIMIONICA „printesa” din padurea adormita!
Cu cate etaje au facut-o ?