”Partea ignorată” din PNL organizează mâine o smiorcăială de presă
Organizaţia Municipală a PNL Piatra Neamţ va susţine joi, în data de 21.05.2015, la sediul din Piaţa Mihail Kogălniceanu, Bl. H4, parter, începând cu ora 11.00, o conferinţă de presă în cadrul căreia va fi dezbătută de către domnul Co-preşedinte Ioan Paul Rîtan, următoarea temă: Poziţia “părţii ignorate” din noul PNL – declaraţii de principii şi de intenţie …
Comunicat de presă
Nota redacției :
La ultima conferință de presă susținută de domnul Paul Râtan am aflat ce face Ponta cu nevastă-sa. Așteptăm cu interes să aflăm picanterii și din viața domnului Cozmanciuc, că despre viața privată a domnului Drăgan chiar nu vrem detalii.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
ASTIA CU FUNCTII DIN pnl NICI NU IL BAGA IN SEAMA PE ACEST OMULET, BA MAI MULT IN LOC DE RITANU II SPUN TIRTANU!
Nici viata personala a d-lui Cozmanciuc nu ne intereseaza!Am vrea sa stim mai mult despre activitatea domniei -sale ca sef la Cadastru in Iasi fiindca DNA nu este, deocamdata, interesata!
Ne place cum vorbeste Ritanu’ de Ioan Paul de Rade-n Shantz. Cu ritul are ceva problema da’ pina de craciun se drege si merge de taiere.