Festivalul de Teatru Piatra Neamț revine pe scena TT
În această toamnă, 11-21 octombrie, este programată cea de-a XXVII-a ediție a Festivalului de Teatru Piatra-Neamț. Teatrul Tineretului așteaptă propuneri de spectacole pentru secțiunea concurs PLEDEZ PENTRU TINE(RI), până pe 5 iunie 2015 (data poștei).
Regulamentul festivalului, informații despre condițiile de participare și spațiile de joc se regăsesc aici:
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)