Căutările bărbatului aruncat în Bistrița continuă
Pompierii Detaşamentului Piatra Neamţ au continuat ieri, 09.05.2015, în intervalul orar 08:30-20:00, operaţiunile de căutare a bărbatului care s-a aruncat în râul Bistriţa în ziua de 04.05 a.c. Activitatea a fost executată de către echipaje de pompieri şi pompieri-scafandri, folosind barca pneumatică şi sonarul. Operaţiunile s-au desfăşurat şi pe parcursul acestei zile.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)