Ministrul Mediului, Grațiela Leocadia Gavrilescu la Neamț
În calitate de vicepreşedinte al Partidului Liberal Reformator, ministrul Mediului, Apelor şi Pădurilor, Graţiela Leocadia Gavrilescu, a participt joi seara, 7 mai, la o întâlnire cu presa din Piatra Neamț, Roman și Târgu Neamț la Hanul Răzeşilor. Întâlnirea a fost urmată de o conferință de presă în care doamna ministru a expus principalele planuri pe care le are pentru blocarea tăierilor ilegale de lemn și noile măsuri pozitive care vor fi aplicate prin intermediul noului cod silvic.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Aha…. Se va reintroduce „Limbajul de Lemn” Braaavo, PLR ! Da’ poligamia ? Nu vine dom’ Taricica sa ne dea vestea cea buna ? Oooof, ministru’ lui peste, din Partidu’ Lui Reformatu’ in guvernu’ lui Pontea. Coana Leonida fata cu presa….